O nas

 

DYREKCJA

Głównym celem założycielki Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola Niezapominajka oraz Niepublicznego Integracyjnego Żłobka Niezapominajka jest stworzenie miejsca, w którym dzieci poza możliwością rozwoju będą zbierały wspomnienia tworzące obraz szczęśliwego dzieciństwa. Niezapominajka = niezapomniane wspomnienia.

 

Kadra Pedagogiczna

Drużyna Niezapominajki jest naszą wizytówką i powodem do dumy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę przygotowaną do pracy z dziećmi o różnych niepełnosprawnościach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wyrównać szanse rozwojowe naszych podopiecznych. Pedagodzy są pełni pasji, pomysłów i doświadczenia.

 

Dzieci

Niezapominajka jest miejscem dla każdego dziecka. Stawiamy na indywidualne podejście. Rozumiemy, że powierzając nam swoje największe skarby, mają Państwo oczekiwania wobec nas, dlatego służymy pomocą i chęcią współpracy z Rodzicami. Wspólnie tworzymy więzi.

 

Przedszkole i żłobek

Wiadomym jest, że budynek to tylko miejsce, ale dzięki możliwościom jakie nam daje, możemy spełniać nasze założenia każdego dnia.

Niezapominajka to ogromne sale, dobrze wyposażone. Każda sala w Przedszkolu posiada własne wyjście do ogrodu, w którym znajdują się aż dwa place zabaw dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Lokalizacja żłobka natomiast pozwala na współpracę między dwoma placówkami Niezapominajki. Dzieci będąc już w żłobku poznają kadrę i pomieszczenia przedszkola Niezapominajka, dzięki czemu w przyszłości okres adaptacyjny przebiegać będzie bez stresu, w naturalny sposób.

Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia Niezapominajki i bliższego zapoznania się z ofertą. Do zobaczenia…